Nagroda European Best Destination 2018 przepiękna architektura

Informacje

Dodany: 2020-05-28
Kategoria: Noclegi

Tagi dla artykułu
art

Nagroda European Best Destination 2018, przepiękna architektura i ponad 4 miliony turystów każdego roku - to właśnie to, co wyróżnia stolicę Dolnego Śląska! Sprawimy, że Twój pobyt w stolicy Dolnego Śląska zapisze się w Twojej pamięci wyłącznie pozytywnie. Powszechnym problemem podczas delegacji służbowych w stolicy są problemy komunikacyjne i parkingowe. W sytuacji, gdy ponoszenie przez pracodawcę wydatków na noclegi pracowników jest związane z wykonywaniem przez nich obowiązków służbowych (np. w ramach podróży służbowej), to wydatki te niewątpliwie wykazują związek z przychodami pracodawcy. Oferujemy również noclegi dla firm w 60 innych lokalizacjach we Wrocławiu i okolicach, dzięki współpracy z przedsiębiorstwem Kwatery dla Firm. W jednym z pokoi znajduje się również kuchnia. Zdjęcia naszych pokoi prezentuje galeria. Osobiście najczęściej podróżuję sam, dlatego wybieram zazwyczaj hostel z pokoju (dormie) wieloosobowym. Miejsce w pokoju wieloosobowym kosztuje zaledwie 40 zł. Położenie naszych miejsc noclegowych w bliskim sąsiedztwie ścisłego centrum stolicy, a także bardzo dobra dostępność komunikacyjna (zarówno dla podróżujących autem służbowym, jak i komunikacją publiczną) sprawiają, że jest to optymalne miejsce na bazę dla Twojego zespołu podczas delegacji.

Możliwość skorzystania z kuchni, pralni oraz sali tv

Obiekt spełnia warunki sanitarno-epidemiologiczne

1-3 doby 125 zł/doba

Bardzo dobra lokalizacja (Katowice, Koszutka ul. Dunikowskiego)

Prawo do bycia zapomnianym (usunięcie danych) - podstawa prawna art. 17 RODO

Jeden pokój czteroosobowy z czterema łóżkami pojedynczymi

Nasz salon to wielokulturowe miejsce spotkań

1-3 doby 205 zł/doba

Hostel w Poznaniu

Tani Hostel Poznań

Noclegi dla pracowników Poznań Dzięki temu nie musisz się martwić o bezpieczne i komfortowe parkowanie swojej floty, a także dotarcie na miejsce wykonywania zlecenia. Od wielu już lat prowadzimy tani hostel w Bydgoszczy, proponujący czyste i komfortowe pokoje w bardzo niskich cenach. Szukając komfortowego noclegu w dobrej cenie na terenie Bydgoszczy, zapewne spotkałeś się z wieloma hotelami o niezwykle wysokich cenach. Estetyczne i świeżo wyremontowane mieszkania pracownicze na terenie Warszawy posiadają również dodatkowe udogodnienia, które docenią goście chcący wypocząć po dobrze przepracowanym dniu. Przestrzegamy wszelkich obostrzeń, wprowadzamy dodatkowe zabezpieczenia i dezynfekujemy pokoje oraz inne pomieszczenia, znajdujące się na terenie naszego obiektu. Zapraszamy właścicieli firm oraz ich pracowników do Ośrodka Wypoczynkowego MIKOMANIA. Wiele ze sporów zakończyło się zerwaniem niektórych umów oraz roszczeniami finansowymi. Staramy się, aby kolorystyka oraz wyposażenie zachęcały do pobytu. Każdego dnia dokładamy również wszelkich starań do tego, aby zapewnić wszystkim osobom nocującym w hotelu Logos 100 proc. Oferujemy nie tylko tanie noclegi w samym centrum Poznania, ale również współpracujemy z wieloma restauracjami (w skali cenowej o dużej rozpiętości), a szeroki zespół pracowników o rozmaitych specjalizacjach służy Państwu pomocą.

hostel hostel Poznań tanio w Poznaniu

hostel Poznań

tani hostel w Poznaniu W naszej kompleksowej ofercie proponujemy również noclegi pracownicze. Koszt stanowią również zwrócone pracownikowi kwoty za wydatki poniesione w trakcie podróży służbowej, w tym np. diety czy nocleg pracownika w hotelu. Hotel Logos w Warszawie jest doskonałym miejscem dla osób, będących w podróży służbowej. Ponadto jest to doskonała propozycja dla osób, które tak naprawdę wpadają do tego miasta dosłownie na weekend lub kilka dni. Jeżeli interesują Cię kwatery dla pracowników lub hostele dla gości w samym centrum Wrocławia - pamiętaj, że u nas cena spada wraz z większą ilością osób, która nocuje w danym mieszkaniu, a także wraz z większą ilością dni pobytu. Otwarty rynek pracy sprawił, że wielu obcokrajowców przyjeżdża do naszego kraju w tym właśnie celu, a dla większości niezbędne są kwatery pracownicze. Są one wyposażone we wszystkie niezbędne meble oraz akcesoria. Dokumentami niezbędnymi są w tym wypadku polecenie wyjazdu służbowego oraz faktury/rachunki i inne potwierdzające poniesienie przez pracownika określonych wydatków, np. kosztów zakwaterowania (kol. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na konkretne potrzeby i warunki współpracy indywidualną ofertą, przygotowaną specjalnie dla Państwa przez nasz zespół.