motoryzacja

 • foto
  10 problemów które często napotykasz

  Dodany: 2022-09-15
  Kategoria: motoryzacja
  Komentarze: 0

  10 problemów, które często napotykasz podczas importu samochodów z USA Jak sprowadzić auto z USA Rząd nawet w pewnym stopniu się do tego dołączył, egzekwując bardziej rygorystyczne normy wydajności benzyny i zapewniając subsydia na niektóre pojazdy hybrydowe. Wychodząc z zapotrzebowania klientów, a także z koniecznością władz w celu zmniejszenia emisji dwutlenku węgla i zwiększenia wydajności samochodów, typowy samochód w Europie osiąga ponad 32 mile (51 kilometrów) na galon.

 • foto
  Import towarów z USA Import aut używanych

  Dodany: 2020-09-06
  Kategoria: motoryzacja
  Komentarze: 0

  Import towarów z USA Import aut używanych - dane za marzec 2020 r. 500 tys. aut. Podpisany wraz z kontraktem „Pakiet Socjalny” gwarantował utrzymanie poziomu zatrudnienia przez trzy lata, a także zachowanie wszystkich przywilejów socjalnych, z których korzystali pracownicy Fabryki Samochodów Osobowych. Bid Cars to doświadczona.

 • foto
  Jazdy doszkalające Warszawa Zaliczenie egzaminu na prawo

  Dodany: 2020-04-06
  Kategoria: motoryzacja
  Komentarze: 0

  Jazdy doszkalające Warszawa. Zaliczenie egzaminu na prawo jazdy to w naszym kraju znaczne wyzwanie. Oprócz obszernej wiedzy z zakresu teorii kandydat musi wykazywać się licznymi praktycznymi umiejętnościami. W wielu przypadkach największym problemem jest jazda na mieście. Poruszanie się w ruchu ulicznym może być dla początkującego kierowcy niezwykle wymagające. Dlatego też.